شرکت دربهای اتوماتیک مرداس صنعت ایرانیان با مسئولیت محدود به شماره ثبت 434898 نماینده فروش سیستمهای TORMAX  ،  KABA سوئیس، NABACO ژاپن ،LABEL،DTM،SESAMO  ایتالیا افتخار دارد با سابقه ترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان دربهای اتوماتیک جهان را به کارشناسان صنعت ساختمان کشور معرفی نماید.

این شرکت با تکیه بر تجارب مدیران خود که جزو قدیمی ترین افراد شاغل در زمینه دربهای اتوماتیک در ایران می باشند اقدام به بررسی جامع شرکتهای تولید کننده درب اتوماتیک در نقاط مختلف جهان خصوصاً اروپا نموده و با توجه به جوانب مختلف این سیستم ها را برای ارائه به بازار ایران انتخاب نموده است.

با استفاده از دربهای اتوماتیک، ورودی ساختمان های مدرن ، زیبا و ایمن میشود و تأثير بسزائی در جلوگیری از اتلاف انرژی دارد همچنین دلیل عمده دیگر رعایت بهداشت عمومی و خصوصی بالاخص در مراکز تجاری-اداری و مراکز درمانی می باشد.

برخی از انواع سیستم های شرکت مرداس صنعت به شرح زیر می باشد:

دربهای اتوماتیک SLIDIDING (کشویی)، CURVE(نیم دایره)، REVOLVING(گردان)، FOLDING(تاشو) وتلسکوپی و همچنین انواع دربهای پارکینگی اعم از جک و کرکره برقی ودربهای ضد سرقت و... آسانسور و نمای کامپوزیت و چیلر و... اسکلت فلزی ساختمانی و صنعتی.

شایان ذکر است شرکت مرداس صنعت به لطف حمایت طیف گسترده مشتریان که عمدتاً ادارات و سازمان های مهم دولتی و خصوصی هستند قادر است محصولات و خدمات خود را  با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان ارائه نماید.

ضمناً کلیه محصولات و خدمات فوق با ضمانت نامه رسمی و خدمات پس از فروش شرکت عرضه    می گردد.

(شرکت مرداس صنعت قادر به انجام خدمات دربهای کلیه شرکت های همکار می باشد)